Listed today
上溝さくら公園, 田尻橋, Chuo Ward, Sagamihara, Kanagawa Prefecture 252-0243, Japan
¥90,300 / month
■On-site garbage collection spot ■No deposit or gift money! ■Bicycle parking allowed!
Property type
apartment
Rooms
2
Size
67 m²
Price
¥90,300
Price per m²
¥1348
The listing is located at 上溝さくら公園, 田尻橋, Chuo Ward, Sagamihara, Kanagawa Prefecture 252-0243, Japan
Loading map