Listed today
Okubo-dori Avenue, Toyama 2, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥163,000 / month
Please also visit our homepage to see more options.
Please also visit our homepage to see more options.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
47 m²
Price
¥163,000
Price per m²
¥3468
The listing is located at Okubo-dori Avenue, Toyama 2, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map