Listed today
Naka ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
¥135,550 / month
BD Description
BD Description
Size
63 m²
Price
¥135,550
Price per m²
¥2152
The listing is located at Naka ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
Loading map