Listed today
それゆけ鶏ヤロー!, ラウンドワン;横浜駅西口店, Nishi Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
¥108,574 / month
Please
Please
Size
20 m²
Price
¥108,574
Price per m²
¥5429
The listing is located at それゆけ鶏ヤロー!, ラウンドワン;横浜駅西口店, Nishi Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
Loading map