Listed today
Naka-Ochiai, Shinjuku, Tokyo 161-0032, Japan
¥350,000 / month
Size
108 m²
Price
¥350,000
Price per m²
¥3241
The listing is located at Naka-Ochiai, Shinjuku, Tokyo 161-0032, Japan
Loading map