Listed today
新坂, Arakicho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥280,000 / month
Size
68 m²
Price
¥280,000
Price per m²
¥4118
The listing is located at 新坂, Arakicho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map