Yodogawa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 550-0003, Japan
¥105,050 / month
Size
19 m²
Price
¥105,050
Price per m²
¥5529
The listing is located at Yodogawa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 550-0003, Japan
Loading map