Listed today
Chuo-odori, Nishi Ward, Osaka, Osaka Prefecture 550-0027, Japan
¥84,050 / month
Size
20 m²
Price
¥84,050
Price per m²
¥4203
The listing is located at Chuo-odori, Nishi Ward, Osaka, Osaka Prefecture 550-0027, Japan
Loading map