Listed today
Shirahata 4-chome, Fujisawa, Kanagawa Prefecture 251-0002, Japan
¥66,074 / month
Please
Please
Size
19 m²
Price
¥66,074
Price per m²
¥3478
The listing is located at Shirahata 4-chome, Fujisawa, Kanagawa Prefecture 251-0002, Japan
Loading map