Listed today
Daigiri 1-chome, Fujisawa, Kanagawa Prefecture 251-8601, Japan
¥54,074 / month
PLEASE
PLEASE
Size
17 m²
Price
¥54,074
Price per m²
¥3181
The listing is located at Daigiri 1-chome, Fujisawa, Kanagawa Prefecture 251-8601, Japan
Loading map