Listed today
Fukushima Ward, Osaka, Osaka Prefecture 553-0005, Japan
¥82,050 / month
Size
19 m²
Price
¥82,050
Price per m²
¥4318
The listing is located at Fukushima Ward, Osaka, Osaka Prefecture 553-0005, Japan
Loading map