Listed today
エステムコート難波センチュリオ, Kishu Kaidō, Naniwa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 556-0005, Japan
¥65,720 / month
Size
18 m²
Price
¥65,720
Price per m²
¥3651
The listing is located at エステムコート難波センチュリオ, Kishu Kaidō, Naniwa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 556-0005, Japan
Loading map