Listed today
Hinoshiri-suji Street, Hirano Ward, Osaka, Osaka Prefecture 547-0043, Japan
¥71,050 / month
Size
30 m²
Price
¥71,050
Price per m²
¥2368
The listing is located at Hinoshiri-suji Street, Hirano Ward, Osaka, Osaka Prefecture 547-0043, Japan
Loading map