Listed today
Minami Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 232-0034, Japan
¥69,540 / month
Please
Please
Size
19 m²
Price
¥69,540
Price per m²
¥3660
The listing is located at Minami Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 232-0034, Japan
Loading map