Listed today
平沼橋, Nishi Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
¥56,000 / month
Size
17 m²
Price
¥56,000
Price per m²
¥3294
The listing is located at 平沼橋, Nishi Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
Loading map