Listed today
Tobara Ward, Kitakyushu, Fukuoka Prefecture 804-0074, Japan
¥56,550 / month
Please
Please
Size
26 m²
Price
¥56,550
Price per m²
¥2175
The listing is located at Tobara Ward, Kitakyushu, Fukuoka Prefecture 804-0074, Japan
Loading map