Listed today
Chūō Ward, Osaka, Osaka Prefecture 540-0006, Japan
¥72,500 / month
🌍 Foreigners welcome
🌍 Foreigners welcome
Size
24 m²
Price
¥72,500
Price per m²
¥3021
The listing is located at Chūō Ward, Osaka, Osaka Prefecture 540-0006, Japan
Loading map