Listed today
Higashinotōin Street, Shimogyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 600-8408, Japan
120,000 ¥ / month
-Oversea application screening: ✅ -Foreign nationals:✅ -Student visa: ✅ -Working visa: ✅
Size
37 m²
Price
120,000 ¥
Price per m²
3243 ¥
Loading map