Listed today
20 戸塚茅ヶ崎線(湘南新道), Tsujido-nishikaigan 2-chome, Fujisawa, Kanagawa Prefecture 251-0046, Japan
¥70,250 / month
A 20-minute walk from Tsujido Station.
A 20-minute walk from Tsujido Station.
Size
7 m²
Price
¥70,250
Price per m²
¥10036
The listing is located at 20 戸塚茅ヶ崎線(湘南新道), Tsujido-nishikaigan 2-chome, Fujisawa, Kanagawa Prefecture 251-0046, Japan
Loading map