Listed today
Nakahara Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 211-0042, Japan
¥68,500 / month
Size
6 m²
Price
¥68,500
Price per m²
¥11417
The listing is located at Nakahara Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 211-0042, Japan
Loading map