エクセランス・ド・花京院, 新小路線, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-0013, Japan
¥75,000 / month
Size
29 m²
Price
¥75,000
Price per m²
¥2586
The listing is located at エクセランス・ド・花京院, 新小路線, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-0013, Japan
Loading map