Listed today
Okinohama 2-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
¥64,000 / month
Size
43 m²
Price
¥64,000
Price per m²
¥1488
The listing is located at Okinohama 2-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
Loading map