unnamed road, Sumiyoshi, Aizumi, Tokushima Prefecture 771-1266, Japan
¥45,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
61 m²
Price
¥45,000
Price per m²
¥738
The listing is located at unnamed road, Sumiyoshi, Aizumi, Tokushima Prefecture 771-1266, Japan
Loading map