クレエ秋田町, 4-43 National Route 438, Omichi 3-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
¥51,000 / month
Size
25 m²
Price
¥51,000
Price per m²
¥2040
The listing is located at クレエ秋田町, 4-43 National Route 438, Omichi 3-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
Loading map