Solala Garden City Tower Sendai Kakyoin, 3, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-0013, Japan
¥63,000 / month
Size
15 m²
Price
¥63,000
Price per m²
¥4200
The listing is located at Solala Garden City Tower Sendai Kakyoin, 3, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-0013, Japan
Loading map