Oshikumacho, Nara, Nara Prefecture 631-0011, Japan
¥87,500 / month
【インターネット使い放題無料】
【インターネット使い放題無料】
Property type
apartment
Rooms
2
Size
50 m²
Price
¥87,500
Price per m²
¥1750
The listing is located at Oshikumacho, Nara, Nara Prefecture 631-0011, Japan
Loading map