Minamisako-yobancho, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
¥46,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
65 m²
Price
¥46,000
Price per m²
¥708
The listing is located at Minamisako-yobancho, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
Loading map