unnamed road, Kuramoto-motomachi 3-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
¥34,000 / month
Size
31 m²
Price
¥34,000
Price per m²
¥1097
The listing is located at unnamed road, Kuramoto-motomachi 3-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
Loading map