Listed today
Dogo-ichiman, Matsuyama, Ehime Prefecture 790-0856, Japan
¥105,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
103 m²
Price
¥105,000
Price per m²
¥1019
The listing is located at Dogo-ichiman, Matsuyama, Ehime Prefecture 790-0856, Japan
Loading map