Minamishomachi 4-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
¥64,000 / month
Size
33 m²
Price
¥64,000
Price per m²
¥1939
The listing is located at Minamishomachi 4-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
Loading map