真如苑徳島支部, 5-1-3 徳島鴨島線, Yoshinohoncho 2-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
¥118,000 / month
Size
59 m²
Price
¥118,000
Price per m²
¥2000
The listing is located at 真如苑徳島支部, 5-1-3 徳島鴨島線, Yoshinohoncho 2-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
Loading map