宮町, Mito-kaido Avenue, Miyamachi 3-chome, Mito, Ibaraki Prefecture 310-0022, Japan
¥250,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
96 m²
Price
¥250,000
Price per m²
¥2604
The listing is located at 宮町, Mito-kaido Avenue, Miyamachi 3-chome, Mito, Ibaraki Prefecture 310-0022, Japan
Loading map