Minamishomachi 1-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
¥15,000 / month
Size
23 m²
Price
¥15,000
Price per m²
¥652
The listing is located at Minamishomachi 1-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
Loading map