Listed today
南行徳三丁目, Ichikawa, Chiba Prefecture 272-0138, Japan
¥86,500 / month
-
-
Size
33 m²
Price
¥86,500
Price per m²
¥2621
The listing is located at 南行徳三丁目, Ichikawa, Chiba Prefecture 272-0138, Japan
Loading map