Kawagoe-kaido, Sakuragawa, Itabashi, Tokyo 174-0075, Japan
¥191,000 / month
55戸
55戸
Size
55 m²
Price
¥191,000
Price per m²
¥3473
The listing is located at Kawagoe-kaido, Sakuragawa, Itabashi, Tokyo 174-0075, Japan
Loading map