Times, Central Circular Route, Hatsudai 2, Shibuya, Tokyo 151-0061, Japan
¥296,000 / month
-
-
Size
63 m²
Price
¥296,000
Price per m²
¥4698
The listing is located at Times, Central Circular Route, Hatsudai 2, Shibuya, Tokyo 151-0061, Japan
Loading map