unnamed road, Higashinakatomi, Aizumi, Tokushima Prefecture 771-1221, Japan
¥64,600 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
53 m²
Price
¥64,600
Price per m²
¥1219
The listing is located at unnamed road, Higashinakatomi, Aizumi, Tokushima Prefecture 771-1221, Japan
Loading map