Listed 5 days ago
Kitazakae 2, Urayasu, Chiba Prefecture 279-0002, Japan
¥126,000 / month
63戸
63戸
Size
29 m²
Price
¥126,000
Price per m²
¥4345
The listing is located at Kitazakae 2, Urayasu, Chiba Prefecture 279-0002, Japan
Loading map