Yochomachi-dori, Ichigaya Daimachi, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥120,000 / month
-
-
Size
22 m²
Price
¥120,000
Price per m²
¥5455
The listing is located at Yochomachi-dori, Ichigaya Daimachi, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map