Nishichi-dori, Yonban cho, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
¥360,000 / month
-
-
Size
42 m²
Price
¥360,000
Price per m²
¥8571
The listing is located at Nishichi-dori, Yonban cho, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
Loading map