Listed today
Takioji dori Street, Oi, Shinagawa, Tokyo 140-0015, Japan
¥124,000 / month
72戸
72戸
Size
23 m²
Price
¥124,000
Price per m²
¥5391
The listing is located at Takioji dori Street, Oi, Shinagawa, Tokyo 140-0015, Japan
Loading map