Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-0914, Japan
¥95,000 / month
Size
36 m²
Price
¥95,000
Price per m²
¥2639
The listing is located at Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-0914, Japan
Loading map