Nakahara Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 211-0063, Japan
¥222,000 / month
49戸
49戸
Size
41 m²
Price
¥222,000
Price per m²
¥5415
The listing is located at Nakahara Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 211-0063, Japan
Loading map