Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture, Japan
¥157,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
66 m²
Price
¥157,000
Price per m²
¥2379
The listing is located at Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture, Japan
Loading map