Meiji-dori Avenue, Higashi 3, Shibuya, Tokyo 150-0021, Japan
¥354,000 / month
60戸
60戸
Size
47 m²
Price
¥354,000
Price per m²
¥7532
The listing is located at Meiji-dori Avenue, Higashi 3, Shibuya, Tokyo 150-0021, Japan
Loading map