Listed yesterday
パッケージプラザ行徳店, 南行徳駅前通り, 新井三丁目, Ichikawa, Chiba Prefecture 272-0143, Japan
¥126,000 / month
-
-
Size
63 m²
Price
¥126,000
Price per m²
¥2000
The listing is located at パッケージプラザ行徳店, 南行徳駅前通り, 新井三丁目, Ichikawa, Chiba Prefecture 272-0143, Japan
Loading map