Listed 5 days ago
エレホン・化成工業 仙台支店, 仙台塩釜線, Wakabayashi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 984-0013, Japan
¥140,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
126 m²
Price
¥140,000
Price per m²
¥1111
The listing is located at エレホン・化成工業 仙台支店, 仙台塩釜線, Wakabayashi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 984-0013, Japan
Loading map