Listed today
緑台, Kashiwa, Chiba Prefecture 277-0902, Japan
¥158,000 / month
BD Description
BD Description
Property type
apartment
Rooms
4
Size
101 m²
Price
¥158,000
Price per m²
¥1564
The listing is located at 緑台, Kashiwa, Chiba Prefecture 277-0902, Japan
Loading map