Listed today
三山三丁目, Funabashi, Chiba Prefecture 273-8501, Japan
¥159,000 / month
BD Description
BD Description
Property type
apartment
Rooms
4
Size
89 m²
Price
¥159,000
Price per m²
¥1787
The listing is located at 三山三丁目, Funabashi, Chiba Prefecture 273-8501, Japan
Loading map