Listed 5 days ago
Irifune, Chuo, Tokyo 104-0042, Japan
¥222,000 / month
133戸
133戸
Size
50 m²
Price
¥222,000
Price per m²
¥4440
The listing is located at Irifune, Chuo, Tokyo 104-0042, Japan
Loading map